Holzberg Jeseníky | ubytování, wellness, restaurace | +420 722 175 749 | recepce@holzberg-jeseniky.cz

en de

Hotel je ve dnech od 21. 11. do 01. 12. - ZAVŘENO
Restaurace je UZAVŘENA ve dnech od 21. 11. do 24. 11., od 28. 11. do 01. 12.,
ve dnech od 25.11. do 27.11. je restaurace OTEVŘENA.HOLZBERG JESENÍKY UBYTOVÁNÍ, RESTAURACE WELLNESS

Hotel Holzberg leží v regionu lázní Karlova Studánka v části Suchá Rudná pod nejvyšší horou Jeseníků Pradědem.

Romantická a přitom téměř nedotčená příroda, čistý vzduch a průzračné potůčky, ideální jak pro rodinnou dovolenou, romantické pobyty, skupinové zájezdy, sportovní vyžití, tak i pro uspořádání firemních a společenských akcí.

Součástí hotelu jsou komfortně vybavené pokoje, stylová restaurace, společenský sál až pro 80 hostů, vlastní parkoviště, dva bazény o teplotě 32°C a 34°C s perličkovými masážemi, masážními tryskami a vodními atrakcemi – chrliči, sauna, whirlpool, posilovna, tělocvičny, bowling, dětská herna, společenská místnost, dětské hřiště s velkou zahradou, venkovní víceúčelové hřiště s umělým povrchem pro volejbal, tenis a basketbal.


Hotel Holzberg je nově postaven v místech bývalé hájovny, existující již v 18. století se zachováním původních architektonických prvků. Na tomto místě je doložena existence nejstarších staveb, které sloužily k těžbě zlata, která probíhala v počátku 13. století přímo pod současnou budovou Hotelu Holzberg. Pozůstatky dřevěných konstrukcí byly odkryty archeologickým výzkumem pří výstavbě wellness a jsou nejstarším důkazem o těžbě zlata na celém historickém území Slezska.


Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny masivním dřevěným nábytkem s ručně kovanými doplňky, vlastním sociálním zařízením a koupelnou se sprchovým koutem, hotelovou kosmetikou, LCD televizorem, Wi-Fi připojením k internetu, malou chladničkou, pokojovým trezorem či využitím hotelového trezoru. Některé pokoje FirstClass lze doplnit v případě potřeby plnohodnotným lůžkem nebo přistýlkou.

Restaurace

Restaurace se zimní zahradou a slunnou venkovní terasou spolu s mnoha loveckými trofejemi a velkou kolekcí historických dobových fotografií Vám zpříjemní pobyt na Hotelu HOLZBERG.

Více informací
Restaurace
Wellness

Wellness

Zrelaxujte své tělo v nově otevřeném Wellness HOLZBERG. Odpočiňte si přímo v srdci Jeseníků a načerpejte novou energii. Wellness zahrnuje dva bazény, saunu, whirlpool, masáže a relaxační místnost.

Více informací

Služby

Pro zpříjemnění pobytu, pro sportovní vyžití a společenské a pracovní akce máte k dispozici další služby, k nimž jednoduše přijedete na pro Vás připravená parkovací místa Hotelu Holzberg.

Více informací
Služby
Konferenční sál

Konferenční sál

Sál je vybaven projekční a zvukovou technikou. Součástí je kompletní servis pohoštění a rautů. Kapacita míst k sezení je až 80 osob.

Více informací

Bowling

Bowling

Bowlingová herna je vybavena dvěma moderními dráhami s automatickým stavěním kuželek a počítadlem skóre.

Více informací

Sportovní zázemí

Sportovní zázemí

Venkovní víceúčelové hřiště s umělým povrchem pro malou kopanou, volejbal, tenis, basketbal. Dále je možné využít tělocvičny a posilovnu.

Více informací

Posilovna

Posilovna

Pro udržení kondice hosté Hotelu Holzberg mohou využít posilovnu.

Více informací

Parkoviště

Parkoviště

Pro hosty Hotelu Holzberg jsou k dispozici vlastní parkoviště s kapacitou 50 míst, s kamerovým záznamem provozu.

Více informací

Dětská herna

Dětská herna

Nejmenším hostům Hotelu Holzberg je k dispozici po celý den dětská herna s TV a hračkami. Dětská herna sousedí se společenskou místností s kulečníkem.

Více informací

Společenská místnost

Společenská místnost

K příjemnému posezení s přáteli lze využít společenskou místnost s kulečníkem a TV. Společenská místnost sousedí s dětskou hernou.

Více informací


HOLZBERG - UBYTOVÁNÍ A RESTAURACE
Suchá Rudná 42, 793 31 Světlá Hora

Telefon: +420 554 230 108 | Mobil: +420 722 175 749
E-mail: recepce@holzberg-jeseniky.cz
GPS: 50°3'44.787"N, 17°21'22.303"E