Holzberg Jeseníky | ubytování, wellness, restaurace | +420 722 175 749 | recepce@holzberg-jeseniky.cz

en de

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny masivním dřevěným nábytkem s ručně kovanými doplňky, vlastním sociálním zařízením a koupelnou se sprchovým koutem, hotelovou kosmetikou, LCD televizorem (s příjmem českých, německých a polských programů), Wi-Fi připojení k internetu, minibar, pokojový trezor či využití hotelového trezoru. Pokoje FirstClass lze doplnit v případě potřeby plnohodnotným lůžkem nebo přistýlkou.

Hotel Holzberg nabízí i pokoj dvoulůžkový FirstClass s postelemi od sebe, který je plně bezbariérový pro osoby s omezenou pohyblivostí.

V ceně ubytování je možnost využití posilovny, tělocvičen pro stolní tenis, gymnastiku či míčové sporty, dětské herny, společenská místnost, dětského hřiště s velkou zahradou, venkovního víceúčelového hřiště s umělým povrchem pro malou kopanou, volejbal, tenis, basketbal. Vše v závislosti na aktuálním obsazení a provozních dobách.

Pokoje jsou pouze nekuřácké s přístupem pomocí čipových karet a zároveň jsou zabezpečeny požárním hlásičem a elektronickými zám­ky.

Ubytování je včetně snídaně a ta je našim hostům k dispozici od 8:00 do 10:00.

Check-in (příjezd): 14:00 až 22:00
Check-out (odjezd): 08:00 až 10:00