Holzberg Jeseníky | ubytování, wellness, restaurace | +420 722 175 749 | recepce@holzberg-jeseniky.cz

en de

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny masivním dřevěným nábytkem s ručně kovanými doplňky, vlastním sociálním zařízením a koupelnou se sprchovým koutem, hotelovou kosmetikou, LCD televizorem, Wi-Fi připojením k internetu, malou chladničkou, pokojovým trezorem či využitím hotelového trezoru. Některé pokoje FirstClass lze doplnit v případě potřeby plnohodnotným lůžkem nebo přistýlkou.

Hotel Holzberg nabízí i pokoj dvoulůžkový FirstClass s postelemi od sebe, který je plně bezbariérový pro osoby s omezenou pohyblivostí.

Aktuální ceny ubytování jsou k nahlédnutí v rezervačním systému.

V ceně ubytování je: Snídaně 08:00 – 10:00, zapůjčení županu, přezůvky k bazénu, hotelová kosmetika, vstup do krytého relaxačního bazénu a dětského bazénu (32°C a 34°C) v čase 8:00 – 20:00 hod, využití dětské herny, společenské místnosti s kulečníkem, posilovny, tělocvičny pro míčové hry, tělocvičny se stolním tenisem, venkovního hřiště s umělým povrchem (tenis, basketbal), travnatého hřiště pro malou kopanou, parkování s kamerovým systémem, WiFi. Možnost využití v závislosti na obsazení a otevírací době. Vnitřní sportovní atrakce a sportoviště otevřeny do 20:00, venkovní sportoviště otevřeny do 22:00.

Za příplatek k ubytování je k dispozici: Privátní Sauna, Privátní Whirlpool, Bowling. Možnost využití v závislosti na obsazení a otevírací době. Rezervaci doporučujeme provést před příjezdem na recepci Holzberg. Tyto služby jsou k dispozici v časech 10:00 – 20:00

Sportovní potřeby jsou k dispozici v tělocvičnách a na recepci Hotelu Holzberg.

Pokoje jsou pouze nekuřácké s přístupem pomocí čipových karet a zároveň jsou zabezpečeny požárním hlásičem s elektronickými zámky.
Není možné zde ubytovat domácí zvířata. Děkujeme za pochopení.

Ubytování je včetně snídaně a ta je našim hostům k dispozici od 8:00 do 10:00.

Check-in (příjezd): 14:00 až 20:00
Check-out (odjezd): 08:00 až 10:00