Holzberg Jeseníky | ubytování, wellness, restaurace | +420 722 175 749 | recepce@holzberg-jeseniky.cz

en de

Ubytování

Aktuální informace
Pravidla pro ubytování viz https://covid.gov.cz/…by/ubytovani.

Všechny pokoje jsou vybaveny masivním dřevěným nábytkem s ručně kovanými doplňky, vlastním sociálním zařízením a koupelnou se sprchovým koutem, hotelovou kosmetikou, LCD televizorem (s příjmem českých, německých a polských programů), Wi-Fi připojení k internetu, minibar, pokojový trezor či využití hotelového trezoru. Pokoje FirstClass lze doplnit v případě potřeby plnohodnotným lůžkem nebo přistýlkou.

Hotel Holzberg nabízí i pokoj dvoulůžkový FirstClass s postelemi od sebe, který je plně bezbariérový pro osoby s omezenou pohyblivostí.

Aktuální ceny ubytování jsou k nahlédnutí v rezervačním systému.

V ceně ubytování je: snídaně, zapůjčení županu, přezůvky k bazénu, hotelová kosmetika, vstup do krytého relaxačního bazénu a dětského bazénu (32°C a 34°C) v čase 8:00 – 20:00 hod, využití dětské herny, společenské místnosti s kulečníkem, posilovny, tělocvičny pro míčové hry, tělocvičny se stolním tenisem, venkovního hřiště s umělým povrchem (tenis, basketbal), travnatého hřiště pro malou kopanou, parkování s kamerovým systémem, WiFi.

Za příplatek k ubytování je k dispozici: Privátní Sauna, Privátní Whirlpool, Relaxační místnost, Masáže, Bowling, v závislosti na obsazení a otevírací době. Rezervaci doporučujeme provést týden až 14 dní před příjezdem.

Sportovní potřeby jsou k dispozici na recepci Hotelu Holzberg (míče pro volejbal, basketbal, malou kopanou, sítě, stolní tenis – stůl a pálky, tenisové rakety, míčky).

Pokoje jsou pouze nekuřácké s přístupem pomocí čipových karet a zároveň jsou zabezpečeny požárním hlásičem s elektronickými zámky.
Není možné zde ubytovat domácí zvířata. Děkujeme za pochopení.

Ubytování je včetně snídaně a ta je našim hostům k dispozici od 8:00 do 10:00.

Check-in (příjezd): 14:00 až 22:00
Check-out (odjezd): 08:00 až 10:00