Holzberg Jeseníky | ubytování, wellness, restaurace | +420 722 175 749 | recepce@holzberg-jeseniky.cz

en de

Služby

AKTUÁLNÍ INFORMACE

Hotel Holzberg nabízí kromě komfortního ubytování a restaurace i další služby.

Sportovní zázemí a ostatní služby Holzberg jsou složeny ze dvou velkých tělocvičen (míčové hry, stolní tenis se sportovním nářadím), posilovny, venkovního víceúčelového hřiště s umělým povrchem (tenis, basketbal, volejbal). Dále je k dispozici travnaté hřišě určené pro malou kopanou, bowlingová herna se dvěma dráhami s automatickým stavěním kuželek, bazén relaxační (15×7 m) a dětský (5×5 m) o teplotách 32°C a 34°C, privátní whirlpool o teplotě 37°C a privátní sauna s odpočinkovou zónou. Pro školení, oslavy a svtaby je k dispozici sál až pro 80 osob.

Ve spojení s ubytováním a restaurací jsou tyto služby ideální pro skupiny cvičících 30 – 50 osob (jóga, zumba), sportovní soustředění nebo pro firemní teambuilding.

Za příplatek k ubytování je k dispozici: Privátní Sauna, Privátní Whirlpool, Relaxační místnost, Masáže, Bowling, v závislosti na obsazení a otevírací době. Rezervaci doporučujeme provést týden až 14 dní před vaším příjezdem.

Sportovní potřeby jsou k dispozici na recepci Hotelu Holzberg (míče pro volejbal, basketbal, malou kopanou, sítě, stolní tenis – stůl a pálky, tenisové rakety, míčky).

Ceník služeb HOLZBERG

Wellness Sauna Whirlpool Masáže
Vstupné 50 minut
600,– Kč
50 minut
650,– Kč
Dle domluvy na recepci.
Nutná rezervace předem.
       
Konferenční sál

Konferenční sál

Sál je vybaven projekční a zvukovou technikou. Součástí je kompletní servis pohoštění a rautů. Kapacita míst k sezení je až 80 osob.

Více informací

Bowling

Bowling

Bowlingová herna je vybavena dvěma moderními dráhami s automatickým stavěním kuželek a počítadlem skóre.

Více informací

Sportovní zázemí

Sportovní zázemí

Venkovní víceúčelové hřiště s umělým povrchem pro malou kopanou, volejbal, tenis, basketbal. Dále je možné využít tělocvičny a posilovnu.

Více informací

Posilovna

Posilovna

Pro udržení kondice hosté Hotelu Holzberg mohou využít posilovnu.

Více informací

Parkoviště

Parkoviště

Pro hosty Hotelu Holzberg jsou k dispozici vlastní parkoviště s kapacitou 50 míst, s kamerovým záznamem provozu.

Více informací