Holzberg Jeseníky | ubytování, wellness, restaurace | +420 722 175 749 | recepce@holzberg-jeseniky.cz

en de

Služby

Hotel Holzberg nabízí kromě ubytování a restaurace další služby.

Bowlingová herna nabízí možnost celoroční hry bowlingu. Je vybavena dvěma dráhami pro 8 hráčů. Bowling je s automatickým stavěním kuželek a počítadlem skóre. Pro hosty Hotelu HOLZBERG je dále možnost využití Posilovny, Tělocvična vybavená zrcadly je vhodná pro kondiční cvičení, různých typů sportovních a cvičebních akcí (ZUMBA, apod.) až pro 30 cvičících osob, druhá tělocvična je vhodná pro stolní tenis a míčové hry. K dispozici je dětská herna, dětské venkovní hřiště, venkovní hřiště s umělým povrchem pro malou kopanou, volejbal, tenis, basketbal, Společenské místnosti, Masáží, Sauny s relaxační místností, Whirlpool.

V ceně ubytování je*: Snídaně, vstup do krytého velkého relaxačního bazénu, vstup do krytého dětského bazénu, vstup do posilovny, tělocvičny se stolním tenisem, tělocvičny pro míčové hry, dětské herny, využití venkovního dětského hřiště, společenské místnosti, WiFi v celém objektu včetně bazénů, wellness a tělocvičen, parkování na vlastním parkovišti hotelu s kamerovým systémem, u pokojů FirstClass možnost zapůjčení županu, úschovna lyží a jízdních kol
*Platné pro rezervace provedené od 24.04.2019

Za příplatek k ubytování je k dispozici: Privátní Sauna, Privátní Whirlpool, Relaxační místnost, Masáže, Bowling, v závislosti na obsazení a otevírací době. Nutná rezervace předem na recepci Holzberg

Sportovní potřeby jsou k dispozici na recepci Hotelu Holzberg (míče pro volejbal, basketbal, malou kopanou, sítě, stolní tenis – stůl a pálky, tenisové rakety, míčky).

Ceník služeb HOLZBERG

  Bazény Bazény (děti 5–12 let) Sauna Whirlpool Bowling Masáže
Vstupné 90 minut
160,– Kč
90 minut
100,– Kč
50 minut
600,– Kč
50 minut
650,– Kč
60 minut
1 dráha
250,– Kč
Dle domluvy na recepci
  Celodenní
400,– Kč
Celodenní
200,– Kč
       
Konferenční sál

Konferenční sál

Sál je vybaven projekční a zvukovou technikou. Součástí je kompletní servis pohoštění a rautů. Kapacita míst k sezení je až 80 osob.

Více informací

Bowling

Bowling

Bowlingová herna je vybavena dvěma moderními dráhami s automatickým stavěním kuželek a počítadlem skóre.

Více informací

Sportovní zázemí

Sportovní zázemí

Venkovní víceúčelové hřiště s umělým povrchem pro malou kopanou, volejbal, tenis, basketbal. Dále je možné využít tělocvičny a posilovnu.

Více informací

Posilovna

Posilovna

Pro udržení kondice hosté Hotelu Holzberg mohou využít posilovnu.

Více informací

Parkoviště

Parkoviště

Pro hosty Hotelu Holzberg jsou k dispozici vlastní parkoviště s kapacitou 50 míst, s kamerovým záznamem provozu.

Více informací