Ubytování v Jeseníkách

Hlavní stránka » Ubytování

Dvoulůžkový pokoj COMFORT
Dvoulůžkový pokoj COMFORT »

Dvoulůžkový pokoj FIRST CLASS
Dvoulůžkový pokoj FIRST CLASS »

Třílůžkový pokoj FIRST CLASS
Třílůžkový pokoj FIRST CLASS »

DELUX Apartmá s krbem pro 5 osob
DELUX Apartmá s krbem pro 5 osob »

Pro hosty hotelu jsou připraveny komfortně vybavené pokoje s možností přistýlky, a to jednolůžkový, dvoulůžkové se single postelemi nebo manželskou postelí, třílůžkový. Dvoulůžkové pokoje jsou typu COMFORT (20 m2) a FIRST CLASS (30 m2). DELUX apartmá (96 m2), sestávající se ze dvou ložnic, dvou koupelen a obývací místnosti s krbem, disponuje vlastním samostatným vchodem.

Všechny pokoje jsou vybaveny masivním dřevěným nábytkem na míru s ručně kovanými doplňky vybavení, vlastním sociálním zařízením a koupelnou, LCD televizorem (se satelitním příjmem českých, německých a polských programů), host má k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, telefon, minibar a pokojový trezor. Část pokojů lze doplnit v případě potřeby i přistýlkou. Samozřejmostí je možnost bezplatného zapůjčení dětské postýlky.

Ubytování je vždy včetně snídaně, jež je k dispozici od 8 do 10 hodin.

Ubytování (check-in) je možné od 14.00 do 22:00.
Vyklizení pokoje při odjezdu (check-out) je do 10.00 hodin.


Ubytování v Jeseníkách

Ubytování v Jeseníkách

Komfortně vybavené pokoje a apartmá s vlastním sociálním zařízením se sprchou a fénem, televizí se satelitem, WiFi připojením a telefonem. Bezplatné zapůjčení dětské postýlky.

Restaurace a společenský sál

Restaurace a společenský sál

Ochutnejte zvěřinové speciality a mnoho dalších lahůdek v naší restauraci a využijte příjemné prostředí Holzbergu pro uspořádání Vašich soukromých i firemních akcí.