Rezervace

Hlavní stránka » Rezervace

Využijte možnost rezervace prostředníctvím níže uvedeného dotazníku.

Děkujeme za Váš zájem, budeme se těšit na setkání s Vámi!

Souhlasím se zpracováním osobních údajů ve smyslu GDPR.


Po odeslání rezervace Vám zašleme potvrzení termínu a následně zálohovou fakturu. Po uhrazení zálohy bude Vaše rezervace závazná – platná.

Zálohová platba

Pro potvrzení rezervace recepcí HOLZBERG je nutná úhrada zálohy. Záloha je ve výši 50 % z celkové ceny za ubytování. Bude zaslána při potvrzení rezervace.

Storno

Při stornování pobytu propadá záloha ve výši:

  • 7 dní a méně před příjezdem – 100%
  • 21 dní a méně před příjezdem – 50%
  • více než 21 dní před příjezdem – 25%

Platba

Platbu zbývající části ceny ubytování lze provést hotově nebo kreditní kartou na recepci. Hotel přijímá i platby EURO. Po domluvě lze předem vystavit fakturu.

Věrnostní program

Pro naše stále klienty, kteří využívají služeb HOLZBERG opakovaně, je připraven věrnostní program se zvýhodněním ceny za ubytování. Bližší informace o věrnostním programu Vám poskytneme na recepci buď telefonicky, nebo emailem recepce@holzberg-jeseniky.cz při Vaší objednávce.

Individuální podmínky pro hromadné a firemní akce

Pro konkrétní cenovou nabídku a více informací kontaktujte, prosím, naši recepci. Děkujeme.


Ubytování v Jeseníkách

Ubytování v Jeseníkách

Komfortně vybavené pokoje a apartmá s vlastním sociálním zařízením se sprchou a fénem, televizí se satelitem, WiFi připojením a telefonem. Bezplatné zapůjčení dětské postýlky.

Restaurace a společenský sál

Restaurace a společenský sál

Ochutnejte zvěřinové speciality a mnoho dalších lahůdek v naší restauraci a využijte příjemné prostředí Holzbergu pro uspořádání Vašich soukromých i firemních akcí.