Wellnes

Hlavní stránka » Kudy, kam a jak?! » Zimní radovánky » Wellnes

Wellness je slovem pocházejícím z anglického spojení well-being a zajímá se o zdraví člověka. Nejstručněji je wellness vysvětlován jako program pro zlepšování tělesné a duševní kondice. Obšírněji lze wellness definovat jako způsob života, jehož součástí je účast na aktivitách podporujících a rozvíjejících zdraví.

Wellness centrum Bruntál s celoročním provozem

Areál je výborným místem pro zábavu a relaxaci všech věkových skupin. Návštěvníci všech generací mají v tomto moderním zařízení možnost výběru mezi relaxačním pobytem či sportovními aktivitami.
Můžete se těšit na 25 m dlouhý plavecký bazén s šesti dráhami, relaxační bazén s řadou masážních prvků, vířivky, výukový bazén a divokou řeku. Odvážní návštěvníci se mohou spustit na stometrovém krytém tobogánu. Aromatická parní sauna je nepostradatelnou součástí centra. K občerstvení návštěvníků uvnitř bazénové haly slouží tzv. mokrý bar, který je přístupný v plavkách. Ostatní návštěvníci se mohou občerstvit v restauraci v přízemí, kde jde mimo jiné i fitness centrum, masáže, kosmetika a obchod se sportovním zbožím.
Otevřeno denně od 7 – 21h, v pondělí otevřeno od 9.00 hod. Parkování v areálu Wellness centra zdarma. Teplota vody v rekreačním a výukovém bazénu je 30°C, plavecký bazén 28°C, vířivky 33°C.

Podrobnější informace o Wellness centru Bruntál naleznete zde